Vali Kaldırım şehir hastanesi ve 100 yataklı hastaneyle ilgili bilgi aldı

Sakarya'da yıllardan beri gündem olan ve yaklaşık 4 ay önce ihaleye çıkan bin yataklı şehir hastanesi ile 100 yataklı acil yardım hastanesinin yapım ihalesini alan yüklenici firma İstanbul ATR İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Tandoğan, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı makamında ziyaret ederek devam eden projelere dair bilgiler verdi.

Vali Kaldırım şehir hastanesi ve 100 yataklı hastaneyle ilgili bilgi aldı

Sakarya'da yıllardan beri gündem olan ve yaklaşık 4 ay önce ihaleye çıkan bin yataklı şehir hastanesi ile 100 yataklı acil yardım hastanesinin yapımına kısa süre önce başlandı. 

Hastanelerin yapım ihalesini alan yüklenici firma İstanbul ATR İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Tandoğan, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım'ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Mesut Tandoğan, devam eden projelere dair Vali Çetin Oktay Kaldırım'a bilgiler verdi.

Yapılan ziyaret ise Sakarya Valiliği'nin sosyal medya hesabından, "Şehir Hastanesi ve 100 Yataklı Acil Durum Hastanesi yüklenici firma İstanbul ATR İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Tandoğan, Valimiz Sayın Çetin Oktay Kaldırım'ı makamında ziyaret ederek devam eden projelere dair bilgiler verdi." ifadeleriyle duyuruldu.