GÜNDEMGÜNCEL

Türkiye Yüzyılı hedeflerine Sakarya’nın desteği güç katacak

14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Dernekkırı’nda sürdüren Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda ülkemiz makus talihini kırarak, oyunları, çeşitli badireleri birlik ve beraberliğiyle atlatarak bugünlere geldi. İnşallah hep birlikte 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı destekleyerek, Türkiye Yüzyılı hedeflerine Sakarya’dan güçlü bir destek sunacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, 14 Mayıs seçimleri öncesinde çalışmalarını Dernekkırı’nda sürdürdü.  Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Milletvekili adayları Ertuğrul Kocacık ve Murat Kaya ile birlikte mahalle sakinleri ve muhtarlarla bir araya gelen Başkan Yüce, Türkiye Yüzyılı’nın Sakarya’sını birlikte inşa edeceklerinin altını çizerek, vatandaşların Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a desteklerinin çok önemli olduğunu vurguladı. Yüce, Sakarya’nın Türkiye Yüzyılı hedefleri için omuz omuza yürüyüşünü sürdürdüğünü ifade etti.

Ülkemizin nereden nereye geldiğini çok iyi biliyoruz

14 Mayıs’ta Türkiye ve dünya mazlumları için çok önemli bir seçimin gerçekleştirileceğini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “21 yılda ülkemiz makus talihini kırarak, oyunları, çeşitli badireleri birlik ve beraberliğiyle atlatarak bugünlere geldi. Ülkemizin, şehirlerimizin nereden nereye geldiğini çok iyi biliyoruz. Savunma sanayinde, enerjide, sağlıkta, ulaşımda ve çeşitli alanlarda gerçekleşen atılımlar, Türkiye Yüzyılı hedeflerimizin nişanesi, yürüyüşümüzün yapı taşlarıdır. İnşallah hep birlikte 14 Mayıs’ta Sayın Cumhurbaşkanımızı güçlü bir şekilde destekleyerek, ülkemizi eski günlerine döndürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Çok kısa bir süre kaldı. Allah’ın izni, milletimizin ferasetiyle 14 Mayıs’ta yeni bir zafer kazanacağız” dedi.

Referansımız eser ve hizmetlerimizdir

AK Parti kadrolarının en önemli referansının 21 yılda yapılan eser ve hizmet siyaseti olduğunu vurgulayan Başkan Ekrem Yüce, “Seçimlerin ardından da icraatlarımız tüm hızıyla devam edecek. Dernekkırı da bu hizmet yolculuğunda payına düşeni elbette alacak. Dernekkırı mahallemizin doğal gaz talebi var. Hiç endişeniz olmasın, bu konuda gerekeni yapacağız. Hep birlikteyiz,  yine bir arada olacak, dertleşecek, istişare kültürü ile en iyisini bulmaya gayret göstereceğiz. Ev sahipliğiniz, güleryüzünüz, misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum Rabbim muhabbetimizi, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

Bir cevap yazın