Süper Loto sonuçları 11 Kasım! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş düzenlendi. Çekilişler Milli Piyango Online'da yer alıyor ve canlı yayında, noter huzurunda düzenleniyor. Son Süper Loto çekilişinde 63 milyon devretmişti. Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar; 3-6-9-21-39-49 oldu. İşte, 11 Kasım Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama... 11 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş www. millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 65.082.288,95 TL büyük ikramiye devretti. SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto sonuçları 11 Kasım! Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama ve kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş düzenlendi. Çekilişler Milli Piyango Online'da yer alıyor ve canlı yayında, noter huzurunda düzenleniyor. Son Süper Loto çekilişinde 63 milyon devretmişti. Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar; 3-6-9-21-39-49 oldu. İşte, 11 Kasım Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

11 KASIM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş www. millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 65.082.288,95 TL büyük ikramiye devretti.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!