GÜNDEMGÜNCEL

Söğütlü’nün güçlü altyapı ağına Büyükşehir’den ilave yeni hat

Büyükşehir Belediyesi, Söğütlü ilçesinde başlattığı çalışmalarla bölgenin güçlü altyapı ağına ilave olarak hayata geçirdiği içme suyu ve kanalizasyon hatları ile sorunlara çözüm oldu. Kısa sürede tamamlanan hatlar vatandaşların hizmetine sunuldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), şehrin tüm noktalarında altyapı hizmetlerini aralıksız şekilde sürdürüyor. Söğütlü ilçesi Balcılar Sokak’ta yaşanan altyapı sorunlarına da bu kapsamda hayata geçirdiği proje ile çözüm oldu. Bölgede ekonomik ömrünü tamamlayan 200 metrelik kanalizasyon hattı yenilenirken, içme suyu konusunda yaşanan sıkıntıları da ortadan kaldırmak için 200 metrelik yeni içme suyu hat imalatı yapıldı.

Altyapı çalışmaları şehrin genelinde 7/24 sürüyor

Çalışmalarla ilgili kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “Sağlam altyapı ağımızı genişletmek ve vatandaşlarımızın içme suyu, yağmursuyu ve kanalizasyon hatlarında sorunlarla karşılaşmamasını sağlamak için sahadaki çalışmalarımızı 7/24 sürdürüyoruz. Söğütlü ilçesi Balcılar Sokak’ta da bu kapsamda çalışmalarımızı kısa sürede tamamladık ve bölge halkının sorunlarına çözüm olduk. Yenilenen kanalizasyon hattının ve yeni içme suyu hattının bölgemize hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Bir cevap yazın