GÜNDEMGÜNCEL

Serdivan Belediyesi’nde Bayramlaşma birinci gün

Serdivan Belediyesi’nin geleneksel bayramlaşma programı bayramın birinci günü saat 13.30’da Belediye Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecek.

“Bayram Paylaşınca Güzel”

Ramazan Bayramı’nın tüm Müslümanlara huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulunan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha nihayete erdirdik. Bayramlar sevincin, hoşgörünün ve mutluluğun paylaşıldığı önemli günlerdir.

Ülkemizi derinden sarsan depremler nedeniyle maalesef bu bayramı buruk bir şekilde karşılıyoruz. Depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Bölgemize gelen afetzede vatandaşlarımız için de tüm imkanlarımızı seferber ettik. Bu bayram vesilesiyle de deprem bölgesindeki ve bölgemizdeki depremzede vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları için yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşehrilerimiz olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Tüm hemşerilerimizi bayramın birinci günü gerçekleştireceğimiz bayramlaşma programına bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın