EKONOMİGÜNCEL

SASİAD, SakaryaGİAD ve ASRİAD’ı dernek binasında ağırladı

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik, Sakarya GİAD ve ASRİAD Sakarya yöneticilerini makamında ağırladı.

Geçtiğimiz aylarda yapılan SASİAD’ın 16’ıncı genel kurulunda başkanlığa seçilen Ali Tamer Birlik ve yönetim kuruluna ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Sakarya Genç Girişimciler ve İşadamları Derneği Başkanı Zafer Bekdemir ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Birlik ve yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ardından; Sakarya’da yeni kurulan Asrın İşadamları Derneği Şubesinin kurucu başkanı Rıdvan Ulusal ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Başkan Birlik ve yönetimi, yeni kurulan ASRİAD Sakarya’nın Şehrimize ve Asriad üyelerine hayırlı olmasını diledi. Kurucu Başkan Rıdvan Ulusal ASRİAD Sakarya’nın kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu. Her iki kurumun ziyaretlerinde, Şehrin ekonomisi, kentsel dönüşüm, deprem bölgesine yapılan ve yapılacak yardımlar ve ortak çalışmalarla ilgili görüşmeler de yapıldı.

SASİAD Başkan Yardımcısı Suat Müctehitzade, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Esmer, Ümit Karayaka, Murat Şimşeker, Gökhan Bayrak ve Genel Sekreter Ferhat Ateş’in hazır bulunduğu ziyarette, SASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Tamer Birlik, SakaryaGiad Başkanı Zafer Bekdemir ile ASRİAD Sakarya kurucu Başkanı Rıdvan Ulusal ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi..

Bir cevap yazın