GÜNDEMGÜNCEL

Sapanca Belediyesi’nden, İstiklal caddesine asfalt

Sapanca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İstiklal Caddesi’ndeki altyapı çalışmalarının ardından asfaltlama yaptı.

600 ton asfalt

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen; “Her geçen gün yeni ve güçlü projeler gelmeye devam ediyor. İlçemizi güzelleştirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.  Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, İstiklal Caddesi üzerinde sıcak asfalt çalışmalarında sona geldi. Cadde Güzelleştirme Projemizde olan İstiklal Caddesi’nde yolun kazınması ardından altyapı çalışmaları da tamamlandı. Alt Yapı çalışmalarının ardından 400 metre uzunluğunda 6 metre genişliğinde bulunan yola 600 tonluk asfalt serimi yapıldı. Çok güzel olan İstiklal Caddemiz estetik görüntüye sahip olacak elektrik direkleri ve kaldırım dubalarının takılması ardından vatandaşımızın kullanımına hazır hale gelecek. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye ve Fen İşleri Daire Başkanı Atilla Turhan’a çalışmalarımızda vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

İstiklal Caddesi sakinleri, kısa zamanda caddenin yeni görünüme kavuşması için tüm hızlarıyla çalışan ekiplere ve Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e teşekkür ettiler. Artık yeni çehresiyle Sapanca’ya yakışan cadde ve sokakların olduğunu ifade ettiler

Bir cevap yazın