SPORGÜNCEL

Kocaali’de Futbol şöleni başladı

Kocaali Ramazan Futbol Turnuvasının Açılışı dün gece oynanan müsabakalar ile gerçekleşti.

Kocaali Emin Medya’nın organize ettiği ABATAY YAPI İNŞAAT ve AKIN GROUP Ana sponsorluğunda düzenlenen, Geleneksel haline gelen 4.Geleneksel Kocaali Ramazan Futbol Turnuvası Sakaryaspor Karması – Kocaali Karması gösteri maçıyla başladı. Gösteri maçının hemen ardından Abatay Yapı İnşaat ile Ozanlar S.K müsabakasıyla turnuvanın ilk maçı oynandı. Başlama vuruşunu Kocaali Belediye Başkanı Sayın Ahmet Acar yaptı.

Kocaali Ayyıldız Arena Halı sahasında oynanan turnuvanın açılışına Kocaali Belediye Başkanın Ahmet Acar, Siyasi Parti İlçe Başkanları, İyi Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslan, Milliyetçi Harekat Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ekşioğlu, Türkiye Değişim Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı İlhan Akın, Yeniden Refah Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Oktay Aygın, Yeniden Refah Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Beyza Çömlekçioğlu, Kocaali Muhtarlar Derneği başkanı Ertuğrul AKYÜZ, Muhtarlar, Sporcular ve Sporseverler katıldı.

EFSANELER SAHADA

4. Geleneksel Kocaali Ramazan Futbol Turnuvası açılış gösteri maçını Sakaryasporun Efsane Kaptanları ve oyuncuları ile Kocaali Karması gerçekleştirdi. Sakaryaspor karmasında Mustafa Özbey, Sinan Panta, Neşet Zhavelli, Adem Tandoğan, Selim Çatalbaş, Levent Demiray, Aytaç Ak, Hüseyin Bilge ve Ferhat Genç yer alırken Kocaali Karmasında Beyler Gökçe, Vefa Çelebi, Hasan Yılmaz Koç, Özay, Bilal Hazar, Eyüp, Uğur Tarakçı, Barış Turgut, Yasin Macuncu ve Pelin Çelebi yer aldı. Bu güzel görkemli açılış maçı Protokol ve Sporseverler tarafından büyük alkış aldı.

Kocaali Emin Medya sahibi Emin AKIN yaptığı açıklamada “Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz Geleneksel Ramazan Futbol Turnuvasının sevincini tekrardan yaşıyoruz. 25 Mart Cumartesi günü açılışımızı Muhteşem Gösteri maçıyla gerçekleştik. Her sene olduğu gibi bu senede Ramazan Turnuvasına büyük ilgi gösterildi. Yıldızlar ve Veteranlar olarak iki ayrı kategoride oluşturduk. Yıldızlarda 16 takım Dörtlü Grup halinde Veteranlarda ise 8 takım ikili grup olarak toplamda 24 takım turnuvaya katıldı. Yıldızlarda Çeyrek final, yarı final ve final eşleşmeleri veteranlarda ise Yarı final ve final karşılaşmaları olacaktır. Bu tür Turnuvaları düzenlememizin asıl amacı ilçemizin takımı Kocaali Sahilspor ve diğer takımlarımıza maddi ve manevi olarak yardımcı olmaktır. Aynı zamanda Futbolun Dostluk ve Kardeşlik olduğunu pekiştirip güzel dostluklar kurabilmektir. Tüm takımlarımıza katılım sağladıkları için teşekkür eder ve Başarılar dileriz.

TEŞEKKÜR

Açılış macında bizleri kırmayıp yanlız bırakmayan Efsana Sakaryaspor ve Kocaali efsane futbolcularımıza, Kocaali Belediye Başkanımız Ahmet Acara Siyasi Parti İlçe Başkanlarımıza, İyi Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Selçuk Kılıçaslana, Milleyetçi Harekat Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Ekşioğlu’na Türkiye Değişim Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı İlhan Akına Yeniden Refah Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Oktay Aygına Yeniden Refah Partisi Sakarya Milletvekili Aday Adayı Beyza Çömlekçioğluna
, Kocaali Muhtarlar Derneği başkanı Ertuğrul Akyüze, Muhtarlarımıza Sporcularımıza ve Sporseverlerimize Kocaali Emin Medya ve kendi adıma sonsuz teşekkürlerimizi sunuyurum.

4.Geleneksel Kocaali Ramazan Futbol Turnuvasında oynanan maç sonuçları ve Fikstür

Abatay Yapı İnşaat: 3
Ozanlar S.K 3

Fulcam: 6
Alandere Gençlik 1

26 MART PAZAR

22:00 EKŞİOĞLU YAPI DİN İNŞAAT – EKŞİOĞLU

23:00 AKTAŞ NOVİPAZAR – ALYANS DÜGÜN SALONU

00:00 KARAPELİT – HIZARSPOR

01:00 KARASU KARACA – DÖRTYOL GENÇLİK

27 MART PAZARTESİ

23:00 REAL ÇELİKKAPI – KİRAZLISPOR

00:00 DEMİR EMLAK – KURUDERESPOR FK

01:00 KİRAZLI FINDIK – YENİ MAHALLE

28 MART SALI

23:00 KOCAALİ İLÇE DEVLET HASTANESİ – ESNAFLAR

00:00 KOCAALİ İLÇE JANDARMA – ŞERBETPINAR AKIN GROUP

01:00 TÜRKMENELİ – ALYANS DÜGÜN SALONU

Tüm Spor Sever Halkımızı Kocaali Ayyıldız Halı saha tesislerine bekliyoruz.

Bir cevap yazın