SPORGÜNCEL

Kocaali Sahilspor U-17 takımı Lig’e hazır

10 Şubatta başlayacak U-17 takımlarından Kocaali sahilspor ilçedeki gençlerden oluşturduğu sporcularla lige sıkı bir programla hazırlanıyor. Uğur Tarakçı yönetiminde çalışmalarını sürdüren Kocaali sahilspor u-17 takımı önümüzdeki hafta başlayacak ligde şampiyonluğu hedefliyor.

Sportif direktör Erkan Güner yaptığı açıklamada; “Kocaali sahil spor olarak her kademede mücadele edecek sporcularımızın çalışmalarına önem veriyoruz. Gelecek hafta başlayacak U-17 ligine hocamızın oluşturduğu program çerçevesinde gençlerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Bu liglere çok önem veriyoruz. Çünkü u-17 gibi liglerde geleceğimizi şekillendirecek sporcularımızı görme fırsatı yakalıyoruz.

Güner, Sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. 

Kocaali sahil spor direktörü Erkan Güner takımların hazır hale gelmesi için hocalarımız ve sporcularımız disiplin içerisinde çalışma ortaya koyuyorlar. Ancak liglerde mücadele etmek için ekonomik gücün önemi biliniyor. Biz bu güne kadar sponsorlarımız sayesinde takımlarımızı hazır hale getiriyoruz. Öncellikle bizlerin her zaman yanında olan Kulüp Başkanımız Saim Sezgin’e U-17 takımımıza Eşofman ve forma sponsorluğunu üstlenen Kocaali’li iş insanı BARIŞ İNŞAAT Sefa Barış’a ve Yine Forma Sponsorlarımızdan ABATAY YAPI Celal Abatay’a spora ve sporculara verdiği sürekli destek için teşekkür ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın