GÜNDEMGÜNCEL

Kocaali’ de SMA Hastası Küçük Aslı için yardım gecesi

Kocaali ilçesinde SMA hastası bir kızımız için Kocaali Star Düğün ve Toplantı Salonunda “SMA Tip 1 Savaşçısı Aslı’ya Nefes Ol” sloganıyla düzenlenen geceye yardımsever vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SMA hastası Aslı Polat için organize edilen yardım gecesinde ünlü sanatçı Murat Övüç sahne aldı. Gizem Organizasyonun düzenlediği gece ile ilgili Organizatör Gizem Şatıroğlu yaptığı açıklamada; “Halkımızın yoğun ilgisi ve bir yavrumuzun derdine derman olmak için verdiği destek hepimizi çok mutlu etti. Yardımsever Kocaali halkımıza ve bu organizasyon için bize tesislerini ücretsiz olarak tahsis eden Kocaalili yardımsever iş insanı belediye meclis üyemiz Sayın Mehmet Alemdar’a minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Gecede duygusal anlar yaşayan SMA hastası yavrumuzun babası Faruk Polat da yaptığı konuşmada başta gecenin mimarı Gizem Organizasyon olmak üzere, hiçbir ücret talep etmeden sahne alan Sanatçı Murat Övüç’e, Kocaali, Aslı Polat, Murat Övüç, Star Toplantı Salonunu, ücretsiz tahsis eden yardımsever iş insanı Mehmet Alemdar’a ve Kocaali ilçesinin yardımsever halkına emekleri ve yardımları için şükran ve minnet duygularını dile getirerek kızları ve ailesine adına çok teşekkür etti.

SMA hastalığıyla mücadele eden küçük kızımız için yardım gecesine koşan vatandaşlar toplumda sıkıntısı olan insanlarımız için herkesin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesinin en önemli insanlık görevi olduğunu ifade ederek, Aslı Polat kızımızın bir an önce sağlığına kavuşması için dua ettiler.

Bir cevap yazın