GÜNDEMGÜNCEL

Karasu Belediyesi Personeli Ramazan iftarında bir araya geldi

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Başkan Yardımcıları, Belediye personeli ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi.

Karasu Spor Salonunda tertip edilen iftar organizasyonunda Başkan Sarı, ev sahibi olarak konuklarıyla tek tek ilgilendi ve personelle sohbet etti.

İftar yemeğinin ardından personele hitaben konuşma yapan Belediye Başkanı’nın sözlerinde öne çıkan hususlar şunlar oldu:

“Karasu Belediyesinin bir parçası olan sizler pek ehemmiyetli, pek muteber bir sorumluluğu üstlenmiş bulunuyorsunuz.

Bizler şunu biliyoruz ki “halka hizmet, Hakk’a hizmettir.” Vazifeli olduğumuz görevler, hangi birimde ve hangi konumda olursak olalım doğrudan ya da dolaylı olarak vatandaşlarımıza yansıyor. Gayemiz, hizmet verdiğimiz alanda insanımızın ihtiyaçlarını en güzel ve en doğru biçimde karşılayacak bakış açısını ve eylem yeteneğini özümsemiş olarak işimizin hakkını vermek olmalıdır.

Karasu Belediyesi muteber, saygın bir kurumdur. Sizler de bu kurumun itibar sahibi çalışanlarısınız.

Belediyemizin saygınlığını muhafaza ederek ve her geçen gün yücelterek halkımızın nazarında kendi itibarımızı da büyütmüş oluyor ve vatandaşlarımızın teveccühüne mazhar oluyoruz.

İlçemiz için ortaya koyduğumuz hizmetlerde hepinizin emeği, alın teri ve fedakarlıkları var. Katkınız fazlasıyla değerli ve önemli.

Bizler emeklerinizi görüyoruz ve işini hakkıyla yapan sizlere Karasu halkı adına teşekkür ediyoruz.

Unutmayın! Karasu’yu birlikte inşa ediyoruz.

Hızla büyüyen ve gelişen, turizm potansiyeli olarak da büyük rağbet gören bir ilçenin Belediyesi olarak, biz sorumluluk almaktan geri durmuyoruz; duramayız ve durmayacağız.

İyi ki yol arkadaşıyız. Varlığınızla güçlü ve kararlıyız.”

Konuşmasının sonunda herkesin bayramını da şimdiden tebrik ediyorum diyen Başkan İshak Sarı, dualar eşliğinde sözlerini noktaladı.

Bir yanıt yazın