GÜNDEMGÜNCEL

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı gençlerle sohbet etti

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, 20 Mayıs Cumartesi akşamı Doğu Karadeniz Caddesinde hizmet veren bir kafede gençlerle bir araya geldi.

Başkan’ın Ziyareti memnuniyet Verdi

Gençlere içecek ısmarlayarak mekanda bulunan herkesle tek tek selamlaşan Başkan Sarı, bu ziyareti vesilesiyle gençler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sayın Sarı, kendisini masalarına davet eden gençlerle sohbet ederek, onların düşüncelerini dinledi ve sorularına cevaplar verdi. Farklı masalardan gelen sohbet ricalarını da geri çevirmeyen Başkan, akşamın ilerleyen saatlerine kadar birçok gençle görüş alış verişinde bulundu.

Gençler Sayın Sarı ile Daha Sık Buluşmak İstediklerini Belirtti

Belediye Başkanı ile aynı masada karşılıklı çay ya da kahve içerek sıcak bir sohbet imkanı bulan gençler, Başkan’ın bu sürpriz ziyaretinden ve kendilerine gösterdiği yakınlıktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, Başkanla bir araya gelebilecekleri ortamların daha sık oluşmasını arzu ettiklerini belirtti.

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı bu buluşmayla ilgili değerlendirmesinde şunları ifade etti:

Gençlerimizi Gönlümüzün Merkezinde Tutmaya Kararlıyız

 “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı geride bıraktık. Fakat gençlerle bağımızı, birlikteliğimizi bugün ve gelecekte gözümüzün önünde, gönlümüzün merkezinde tutmaya kararlıyız. Geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın umudu olduğunu her fırsatta dile getirdiğimiz evlatlarımızın düşüncelerini, görüşlerini ve isteklerini göz ardı etmenin büyük bir yanlış olacağı kanaatindeyim. “

Gençlerimizi Dinlemeden, Anlamadan; Onların Bizi Dinleyip Anlamalarını Bekleyemeyiz

“Bizler gençlerimizi dinlemeden, anlamadan; onların bizi dinleyip anlamalarını bekleyemeyiz. Hayata cesaret ve özgüvenle bakan, bitmeyen enerji ve motivasyonlarıyla kolumuz kanadımız olan gençlerimize yürüyecekleri yolda tecrübelerimizle katkılar sunarak onlarla birlikte yol almalıyız. İstişarelerimiz içerisine gençleri mutlaka dahil etmeliyiz.”

Gönül Gönüle Vermek Niyetindeyiz

“Bu düşünceden hareketle bugün bir kafede gençlerimizle bir araya gelerek gönüller arasındaki muhabbeti pekiştirmek, onların sesine kulak vermek istedik. Bu tür buluşmaların sayısını arttırmak ve farklı vesilelerle ilçemizin kıymetli gençleriyle kafa kafaya, gönül gönüle vermek niyetindeyiz. Bizleri masalarına konuk eden, çay gibi sıcacık sohbetleriyle candan, yürekten sözlerini ruhumuza işleyen gençlerimize çok teşekkür ediyorum.”

Bir cevap yazın