GÜNDEMGÜNCEL

İnci ve Kocacık, Şehrin Kalbi Adapazarı’nda 14 Mayıs zaferine hazır

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık, seçim programları kapsamında Adapazarı’nda vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kocacık, gündüz şehir merkezi ve Karaman Mahallesinde esnaf ziyaretlerinde bulunurken, İnci ise akşam, Kafkas Kültür ve Yenikent Sosyal Yardımlaşma Derneklerine misafir oldu, 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Programları değerlendiren Başkan Işıksu, “Kıymetli Milletvekili Adaylarımız Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık ile çok güzel bir günü geride bıraktık. Adapazarı’mız hazır. Kardeşliğimizin ve davamızın bereketiyle 14 Mayıs’ta çok daha güçlü bir kararla zafer kazanacağız inşaallah.” dedi.

Adım Adım Adapazarı

AK Parti Sakarya Milletvekili adayları, tam kadro sahada ve gece gündüz seçim çalışmalarına devam ediyor. Adapazarı programları kapsamında, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayları Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık vatandaşlarla sık sık vatandaşlarla bir araya gelmeyi sürdürüyor. Kocacık, gündüz, Düşünce ve Dayanışma Platformu ve RTÜK Bölgesel Yayıncılar Buluşmasına katıldı, mağaza açılışlarına iştirak etti, şehrin merkezindeki iş hanlarında, Karaağaç Bulvarı ve Karaman Mahallesinde esnafla buluştu. İnci ise akşam programlarında Kafkas Kültür ve Yenikent Sosyal Yardımlaşma Derneklerine misafir oldu, 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Adaylara Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, meclis üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik etti.

İnci: “Necip Milletimiz Doğru Kararla AK Parti Diyecek”

Adapazarı seçim programını değerlendiren Ali İnci, “Adapazarı’mızda Belediye Başkanımız Mutlu Işıksu ve dava arkadaşlarımızla birlikte sık sık kıymetli hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde daha nice eserleri milletimizle buluşturmak için AK Kadrolar olarak sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz. İnanıyorum ki necip milletimiz en doğru kararla bir kez daha AK Parti diyecek. İstikrar sürecek ve seçimleri en güzel sonuçlarla tamamlayacağız.” diye konuştu.

Kocacık: “Hep Birlikte Başaracağız”

Şehrin her noktasında vatandaşlarının teveccühünün üst seviyede olduğunu vurgulayan Ertuğrul Kocacık ise “Adapazarı biliyor, Sakarya biliyor. Doğru karar AK Parti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. AK Parti’mizin tüm adayları olarak teveccühe layık olmak için tüm teşkilatlarımızla birlikte sahadayız ve canla başla çalışarak milletimize Türkiye Yüzyılımızı anlatıyoruz. Biz milletimizin en güzel kararı bir kez daha vereceğine yürekten inanıyoruz. Hep birlikte başaracağız.” şeklinde konuştu.

Işıksu: “Kardeşliğimiz Bambaşka”

Adapazarı seçim programını değerlendiren Başkan Mutlu Işıksu, “Kıymetli Milletvekili Adaylarımız Ali İnci ve Ertuğrul Kocacık ile birlikte şehrin kalbi Adapazarı’mızda çok güzel bir günü geride bıraktık. Hemşehrilerimizle birlikte her zaman şahit oluyoruz ki hamdolsun bizim kardeşliğimiz bambaşka ve gönlümüzde sınırlar yok. Kapı kapı dolaşmaya devam ediyoruz. Adapazarı’mız hazır. Kardeşliğimizin ve davamızın bereketiyle 14 Mayıs’ta çok daha güçlü bir kararla zafer kazanacağız inşaallah.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın