İmparatorluğun Son Yüzyılı programı MÜSİAD Sakarya yapıldı

MÜSİAD Sakarya Şubesi’nde “İmparatorluğun Son Yüzyılı” başlıklı program Tarihçi Yazar Dr. Ahmet Anapalı’nın katılımıyla yapıldı.

İmparatorluğun Son Yüzyılı programı MÜSİAD Sakarya yapıldı

Genç MÜSİAD Sakarya’ın düzenlediği ve Tarihçi Yazar Dr. Ahmet Anapalı’nın konuşmacı olduğu “İmparatorluğun Son Yüzyılı” başlıklı program MÜSİAD Sakarya Şubesi’nde yoğun katılımla gerçekleşti. Programa MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, çok sayıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD Üyesi, şehrimiz halkı ve şehrimize okumaya gelen uluslararası öğrenciler katılım sağladı.

“KÜLTÜRÜMÜZÜ HER GEÇEN GÜN DAHA FAZLA GENİŞLETMEK İSTİYORUZ”

Programın açılış ve selamlama konuşmasında Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Enes Boz; “Bu akşam programımıza teşrif ederek bizleri yalnız bırakmayan başta MÜSİAD Başkanımız İsmail Filizfidanoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri olmak üzere, tüm üyelerimize ve kıymetli misafirlerimize hoş geldiniz diyorum. Genç MÜSİAD olarak, sosyal ve kültürel etkinlikler gerçekleştirerek genel kültürümüzü, bilgi ve ufkumuzu her geçen gün daha fazla genişletmek istiyoruz. Bizleri kırmayarak teşrif eden ve engin tecrübeleri aktaracak olan Sn. Dr. Ahmet Anapalı’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Sözü daha fazla uzatmadan programımızın hayırlara vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.” cümlelerine yer verdi.

KİTAPLARINI İMZALADI

Program Dr. Ahmet Anapalı’nın dinleyenlerle etkileşimli konuşmasıyla devam etti. Dinleyenlerin büyük beğenisini kazanan program toplu fotoğraf çekimlerinin ardından son buldu. Programın ardından hediye takdimi gerçekleşti. Dr. Ahmet Anapalı ‘Sorularla Bir Cihan Imparatoru: Fatih Sultan Mehmed Han” kitaplarını misafirler için imzaladı.