GÜNDEM

İl müdürü Zor’dan, İYC Sakarya Şubesine hayırlı olsun ziyareti

Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Musa Zor ve İl Müdür Yardımcısı Ahmet Hamarat, İlim Yayma Cemiyet Sakarya Şubesi yönetim kurulu başkanı Yılmaz Çiğdem’i yeni dönem için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Ömer Faruk Aydın’nda başkan Çiğdem’e nezaret etti.

740 Öğrenciye Hizmet

İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı Yılmaz Çiğdem, “İlim Yayma Cemiyeti olarak hayır hizmetleri yapmaktayız. Sakarya’da gerçekleştirilen eğitim, kültür ve barınma hizmetlerinde şuan bir erkek, iki kız öğrenci yurdu olarak 740 öğrencimizin barındırma hizmetlerini sağlıyoruz. Bu öğrencilerimize hizmet etmek bizleri genç ve diri tutuyor. Yeni dönemde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile ortaklaşa yapacağımız çalışmaları istişare ettik, nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz ” dedi.

İlim Yayma Cemiyeti’nin köklü bir kurum olduğunu belirten İl Müdürü Musa Zor, “Cemiyetin çalışmalarında başarılarının devamını dileyerek Yılmaz Çiğdem ve Yönetim Kurulu ekibine hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın