GÜNDEMGÜNCEL

Erenler 14 Mayıs’ta desteğini güçlü bir şekilde sürdürecek

Erenler Merkez ve Küpçüler mahallelerini ziyaret eden Başkan Ekrem Yüce, “İlçemizin gelişimi ve değişimi için çalışıyor, eser ve hizmetlerimizle Erenler’e değer katıyoruz. Türkiye’nin yeni yüzyılına vizyon ve hedeflerimizle yürüyoruz. İnanıyorum ki Erenler 14 Mayıs’ta güçlü şekilde desteğini sürdürecek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacaktır” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Erenler’de Merkez ve Küpçüler mahallelerini ziyaret etti. Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı Erdal Köse ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı ile birlikte mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yüce, buluşmalarda talepleri dinledi, gerekenlerin yapılacağı mesajını verdi. Yüce, ayrıca bölgede esnaf ziyaretlerinde de bulunarak, Türkiye Yüzyılı hedeflerini vurguladı.

Erenler yine güçlü desteğini sürdürecek

Erenler temasları kapsamında ilk olarak Merkez Kıraathanesi’nde vatandaşlarla buluşan Başkan Yüce, “İlçemizin gelişimi ve değişimi için çalışıyor, eser ve hizmetlerimizle Erenler’e değer katıyoruz. Türkiye’nin yeni yüzyılına vizyon ve hedeflerimizle yürüdüğümüz bir seçimin arefesindeyiz. Erenler, inanıyorum ki güçlü şekilde desteğini sürdürecek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer alacaktır” dedi.

Altyapı ve üstyapı çalışmaları başlıyor

Yüce, daha sonra Küpçüler Mahallesi’nde vatandaşların misafiri oldu. Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Dursun Murat Ak, Erzurum Narmanlılar Derneği Başkanı Halit Özdemir, dernek üyeleri, mahalle sakinleri ve vatandaşlarla görüşen Başkan Yüce, Erenler Belediyesi’nin bölgede yapımını gerçekleştireceği altyapı ve üstyapı çalışmalarının hayırlı olmasını temenni etti.

Birlikte mahallelerimizi daha güzel hale taşıyacağız

Erzurumlu hemşerileriyle bir arada olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “6 yıl Erzurum’da bulundum. Bugün ise kültür mozaiği şehrimizde kardeşlerimizle buluştuk. Hamdolsun 20 yıl önce de birlikteydik, bugün de bir ve beraberiz. Biz; bugüne kadar verdiği sözleri yerine getiren, şehrimiz ve hemşerilerimiz için çalışan, üreten bir hareketiz. Erenler Belediye Başkanımız Fevzi Kılıç da mahallelerin alt ve üstyapısının yenileneceği müjdesini paylaştı. Büyükşehir Belediyesi olarak biz de elimizden gelen desteği sunacağız. Hep birlikte mahallelerimizi daha güzel hale taşıyacağız” dedi.

Hemşerilerimize hayırlı olsun

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ise gönül kapılarını açan ilçe sakinlerine teşekkür ederek, “Küpçüler ve Yeni Mahallelerimiz için alt ve üstyapı yenileme ihalesine çıkıyoruz. İki mahallemizde de cadde ve sokaklarımızı yenilemek için çalışmalarımız başlıyor. Hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi. Kılıç, 14 Mayıs’ta Erenler’in yine büyük bir destekle Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olacağına inandığını söyledi.

Bir cevap yazın