GÜNDEMGÜNCEL

Büyükşehir ticari taksi durak yerlerinin işletilmesi için ihaleye çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi, şehrin muhtelif noktalarında bulunan 11 ticari taksi durak yerinin işletilmesi için ihaleye çıkıyor. Mülkiyet hakkı Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan durak yerlerinin ihalesi açık teklif usulü ile gerçekleştirilecek. 16 Mayıs’ta ilki yapılacak olan ihaleler için Gelirler Şube Müdürlüğü’nden ayrıntılı bilgi alınabiliyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin muhtelif noktalarında hizmet verecek olan ticari taksi durak yerlerinin işletilmesi için ihaleye çıkıyor. Toplamda 11 ticari taksi durak yeri için gerçekleştirilecek ihalelerin ilki, 16 Mayıs Salı günü yapılacak. 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacak olan ihaleler için şartname ve ekleri, Büyükşehir Belediyesi Gelirler Şube Müdürlüğü’nden temin edilebilecek. İhaleye katılmak isteyen isteklilerin, ihale günü saat 12:30’a kadar belirtilen evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlaması ve idareye teslim etmesi gerekecek.

Ayrıntılı bilgi Gelirler Şube Müdürlüğü’nde

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından ihaleye dair yapılan açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak şehrin muhtelif lokasyonlarında ticari taksi durak yerlerinin işletilmesi için ihaleye çıkılacaktır. 16 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek ilk ihalede, Cadde 54 Taksi Durağına 12 plakalık, SEAH Taksi Durağına 5 plakalık ve Kampüs Taksi Durağına 10 plakalık işletme hakkı ihale edilecektir. 17 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştirilecek ihalede ise Yazlık Taksi Durağına 10 plakalık, Ramada Otel Taksi Durağına 3 plakalık, Beşköprü Taksi Durağına 6 plakalık ve Arifiye İstasyon Taksi Durağına 3 plakalık işletme hakkı ihale edilecektir. 23 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek son ihalede ise, Erenler Çaybaşı Taksi Durağına 6 plakalık, Akyazı AVM Taksi Durağına 6 plakalık, Akyazı Terminal Taksi Durağına 5 plakalık ve Kocaali Bizim Taksi Durağına 5 plakalık işletme hakkı ihale edilecektir. İhaleye katılmak isteyen istekliler, ayrıntılı bilgi için Sakarya Büyükşehir Belediyesi Gelirler Şube Müdürlüğü’ne başvurabilir” ifadeleri yer aldı.

Bir yanıt yazın