GÜNDEMGÜNCEL

Başkan Özen’den, Yaşlı ve Yeni Doğan bebeklere ziyaret

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, ilçede bulunan yaşlı, hasta vatandaşları ve yenidünyaya gelmiş olan bebekleri ziyaret etti.

Ailelerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz

Başkan Özen; “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın iyi yetişmeleri ve onlara güzel, daha yaşanılabilir bir Sapanca oluşturmak için çalışıyoruz. Dünyaya yeni gelen bebeklerimizin, vatanına ve milletine hayırlı bir evlat olarak yetişmesi dileğiyle tüm anne ve babalarımızı kutluyorum. Belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen ziyaretlerde bebeklerimiz için hazırlanan setlerini ailelerimize çam sakızı çoban armağanı misali takdim ediyoruz. Hoş geldin bebek projemiz ile ailelerimizin mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam ediyoruz. Ben hepsine ulaşamayabilirim. Fakat ekiplerimiz yeni doğan bebeklerimize ziyaret etmeye devam ediyorlar. Tüm bebeklerimize ve ailelerine sağlıklı, mutlu, huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.

Yaşlılarımızın duası, işimizin bereketidir

Başkan Özen; “Yaşlılar bizim her şeyimiz, yaşayan kültürümüz ve tarihimizdir. İmkânımız olduğunda ziyaretlerine gittiğimiz yaşlılarımızı, hastalarımızı ziyaret ederek hal hatırlarını soruyor ve sohbet ediyoruz. Yaşlılarımızı ziyaret ederken en önemli meselenin elbette ki hayır duası almak olduğunu çok iyi biliyoruz. Onların bizden beklediği hatırlarını sormamız, tatlı söz ve güler yüzle davranmamızdır. Yaşlılarımızın duası, işimizin bereketidir. Geçmişten geleceğe köprü vazifesi gören çınarlarımıza saygımızı ve sevgimizi her zaman hissettirmeliyiz. Sapanca Belediyesi olarak her zaman ilçedeki tüm yaşlı, engelli ve yaşamlarını yatağa bağımlı olarak sürdürmek zorunda kalan hemşerilerimizin yanındayız” dedi.

Ev sahipleri gerçekleşen ziyaret ve ince düşünceleri için Belediye Başkanı Özcan Özen’e teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Bir cevap yazın