GÜNDEM

Başkan Keleş’ten Gümüşhaneliler derneğine ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, Sakarya Gümüşhaneliler Derneği başkanlığına seçilen Özkan Pala’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, il başkan yardımcıları Gönül Yıldız İrsi, CHP Serdivan İlçe Başkanı Atilla Karahan, ilçe başkan yardımcıları Semih Atalay ve Erdoğan Yüksel ile birlikte Sakarya Gümüşhaneliler Derneği başkanlığa seçilen Özkan Pala ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Sakarya Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Özkan Pala’ya yeni görevinde başarılar dileyen CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, “CHP il örgütü olarak sivil toplum kuruluşlarımızı ve derneklerimizi çok önemsiyoruz. Hem hayırlı olsun demek hem de karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak istedik. Hep birlikte ilimizin daha yaşanılabilir kent olması için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Sakarya Gümüşhaneliler Derneği Başkanı Özkan Pala ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek CHP İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindekilere teşekkür etti.

Bir cevap yazın