GÜNDEMGÜNCEL

Başkan Babaoğlu ailesiyle oyunu kullandı

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, ailesiyle birlikte Nikah Salonunda kurulan 1096 numaralı sandıkta oyunu kullanarak seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesi temennisinde bulundu. Babaoğlu ayrıca Anneler Günü nedeniyle gül dağıttı.

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri için seçmen sandık başına giderken, sabahın ilk saatlerinden itibaren sandıkları gezen Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu,  ailesiyle birlikte oyunu kullandı.  Atatürk Parkı içinde bulunan Nikah Salonunda Annesi Fikrinaz hanımefendi, ablası Sevgi hanımefendi, eşi Esra hanımefendi ve kızı Şimal hanımefendi ile birlikte oyunu kullanan Başkan Babaoğlu, seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olmasını diledi.

ANNELER GÜNÜ KUTLAMASI

Babaoğlu, 1096 numaralı sandıkta oyunu kullanarak vatandaşlarla selamlaştı ve görevlilere kolaylıklar diledi.  Başkan Babaoğlu oyunu kullanmasının ardından sahada olacaklarını ifade etti. Babaoğlu ayrıca Anneler Günü nedeniyle gül dağıtarak Annelerin bu güzel gününü kutlayarak, “ Bizim için her gün değerlisiniz” mesajı verdi.

Bir cevap yazın