GÜNDEM

Atalay’dan Alemdar’a Ziyaret

Umre vazifesini tamamlayarak göreve başlayan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret eden Türk İş Başkanı Ergün Atalay, “Allah kabul etsin” temennisinde bulundu.

Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Umre vazifesini tamamlayarak kutsal topraklardan görevine dönen Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti. Atalay’a ziyaretinde Koop-İş Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı ve Koop İş Sakarya Şube Başkanı Şevket Ulusinan eşlik etti.

Ülke ve şehir gündeminin konuşulduğu ziyaret sonunda Ergün Atalay, Başkan Alemdar’a “Allah ibadetinizi kabul etsin” temennisinde bulundu.

Başkanlardan Ziyaret

Başkan Alemdar’ı önceki gün de Türk İş İl Temsilcisi ve Demiryol İş Sendikası Şube Başkanı Cemal Yaman, Koop-İş Şube Başkanı Şevket Ulusinan, Güvenlik-İş Sakarya Bölge Başkanı Güven Aramak ve Güvenlik-İş SASKİ İşyeri Baştemsilcisi Kerem Yan ziyaret etmişti.

Alemdar’dan Teşekkür

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Her zaman yanımızda olan ve her konuda bize destek veren Ergün ağabey başta olmak üzere, Koop-İş Genel Başkanımız Eyüp Alemdar, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ve kıymetli şube başkanlarımıza nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın