GÜNDEMGÜNCEL

21 yıllık kazanımlarımızın devamı için milletimiz gerekeni yapacak

Sakarya Vakfıkebirliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek için bir araya geldiği buluşmada konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Savunma sanayinde, enerjide, dış politikada, sağlıkta, ulaşımda, eğitimde, tarımda, sanayide, turizmde 21 yılda çok önemli kazanımlar elde ettik. Kazanımlarımızın devamı, güçlü Türkiye ideali ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz için inşallah milletimiz 14 Mayıs’ta gerekeni yapacak, Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden iş başına getirecek” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Vakfıkebirliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 14 Mayıs seçimleri öncesinde Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek açıklaması için düzenlenen buluşmaya katıldı. Erenler’de bir toplantı salonunda gerçekleştirilen buluşmaya Başkan Yüce’nin yanı sıra AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Milletvekili adayları Ali İnci, Rahmi Can Şeşen, MHP Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, belediye başkanları, ilçe başkanları, teşkilat mensupları, Vakfıkebirliler derneği üyeleri yer aldı.

Vakfıkebirlilerden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek

Vakfıkebirliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Kobal, Başkan Ekrem Yüce’nin çalışmalarından büyük bir övgüyle bahsederek, desteklerinin süreceğini ifade etti. Başkan Yüce, 21 yılda eser ve hizmet siyasetiyle gönüllere girdiklerini belirterek, Vakfıkebirliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne Cumhur İttifakı’na ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destekleri için teşekkür etti.

Kazanımlarımızın devamı için Sakarya hazır

Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Başkan Yüce, 14 Mayıs seçimlerinin önemine değinerek, Sakarya’nın Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve Cumhur İttifakı’na güçlü bir destek sunacağına inandığını söyledi. Yüce, “Savunma sanayinde, enerjide, dış politikada, sağlıkta, ulaşımda, eğitimde, tarımda, sanayide, turizmde 21 yılda çok önemli kazanımlar elde ettik. Kazanımlarımızın devamı, güçlü Türkiye ideali ve Türkiye Yüzyılı hedeflerimiz için inşallah milletimiz 14 Mayıs’ta gerekeni yapacak, Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden iş başına getirecek” diye konuştu.

4 yılda Sakarya’da çığır açan yatırımlar yaptık

Sakarya’da 4 yılda yeni bir çığır açtıklarını ifade eden Başkan Yüce, “Altyapıda çok ciddi yatırımlar yaptık. Şehrimizin tamamında 900 kilometreye ulaşan asfalt çalışması gerçekleştirdik. İnşallah bu yılın sonunda şehrimizde asfaltlanmayan grup yolu kalmayacak. Ayrıca sporda Dünya Bisiklet Şehri ve Avrupa Spor Şehri unvanlarını şehrimize kazandırdık. Son teknolojiye sahip Seracılık Mükemmeliyet Merkezimizde üretim yapıyoruz. Üretmeye, hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın